.

.

חתול מגרד פוסט על רצפה או קיר רכוב להשתמש, עץ סיסל לוח עם 4 כוסות יניקה, חתול מגרד Pad עבור קיטי שחיקה ציפורניים, קיר&קומה שריטת החתול-פד.

חתול מגרד פוסט על רצפה או קיר רכוב להשתמש, עץ סיסל לוח עם 4 כוסות יניקה, חתול מגרד Pad עבור קיטי שחיקה ציפורניים, קיר&קומה

ILS 19.48
זמינות
המוצר זמין

【עיצוב כוס יניקה】שריטת החתול הלוח מצויד עם כוס יניקה, והוא לא מוגבל הרצפה.יכול להיות שאב על חלקה זכוכית, שולחנות, ארונות, וכו'.הערה : משטח זכוכית חייב להישמר נקי. 【&בטוחים שאינם רעילים】העדיפו עץ מלא הוא בטוח ולא רעיל.זה עשוי טבעי חבל קנבוס ביד פצע גם את הצלחת התחתונה, לגרום לגרד את החיים יותר מאשר רוב האחרים, הגירוד.חתול מגרד רפידות משמשים טבעי אורן.כל הרכיבים הם לא רעילים, כך שאתה לא צריך לדאוג לגבי החתול ללעוס או בליעת חלקים כלשהם. 【להגן על הרהיטים】זה אינסטינקט טבעי עבור חתולים לטפס שריטה, אין טעם לנסות לחזק אותם.במקום זאת, להפוך את החתול שמח ולהגן Yourfurniture או שטיח על-ידי מתן אותם עם אזור משחק. 【פונקציונלי】מושלם השטח עבור החתול שלך לעשות את כל הדברים שבאים באופן אינסטינקטיבי זה, לרבות שריטות, הסתערות, משחק, וטיפוס.אין קצוות רכיבים, אז אתה לא צריך לדאוג לגבי החתול ללעוס או בליעת חלקים כלשהם. 【צורה יפהפייה,】 עיצוב אלגנטי ופשוט, חתול חמוד צורה מוסיף חום לסביבה הביתית שלך, זה לא רק חתול מגרד משטח ,אבל גם יפה לקישוט הבית, להביא אותך ואת החתול שלך את החיים יותר קל ומהנה!.מפרט : צבע : כמו תמונה מראה חומר : סיסל & מעץ מלא(אורן) גודל : 12.4 ב-x 13.4 בתוך חבילה כוללת : 1 x חתלתול גירוד מקרטון 6 x סיבוב דבק הסרט.

מפרטים מוצהרים

צבע:
כפי שניתן לראות בתמונה
חומר:
סיסל & מעץ מלא(אורן)
גודל:
12.4 ב-x ב-13.4

אביזרים למוצרים