.

.

נייד Bluetooth נגן תקליטורים, אישי קומפקט דיסק נגן עם צג LCD/אוזניות/מתאם חשמל USB נייד Walkman נגן מוסיקה Anti-Slip/אנטי-הלם הגנה על מבוגרים, סטודנטים, ילדים (שחור)

נייד Bluetooth נגן תקליטורים, אישי קומפקט דיסק נגן עם צג LCD/אוזניות/מתאם חשמל USB נייד Walkman נגן מוסיקה Anti-Slip/אנטי-הלם

ILS 97.47
זמינות
המוצר זמין

➤[Bluetooth 5.0 נגן תקליטורים] - נייד נגן CD תומך ב-Bluetooth גרסה 5.0 ניתן בקלות יחד עם אלחוטית bluetooth אוזניות ורמקולים. (הערה : פריט זה אינו מחובר עם טלפונים חכמים, לא יכול להיות מחובר עם מכונית ה-Bluetooth.בעת חיבור לרכב bluetooth, זה צריך להיות מחובר באמצעות כבל אודיו(כלול).זה לוקח בערך 10 שניות עבור BT חיבור; אבל על החיבור הראשון, זה צריך 30-60 שניות). ➤[רחב תאימות] - נייד קומפקטי נגן התקליטורים תוכנן לשחק CD, CD-R, CD-RW ו-MP3 דיסק; (DVD או סוגים אחרים של דיסקים לא יהיה נתמך).ה. walkman נגן תקליטורים מספק 40 שניות אנטי-דלג הגנה על דיסקים, 120 שניות אנטי-הלם הגנה MP3 דיסקים, אשר יכול לעזור לך ליהנות מהמוזיקה שלך במצב יציב. ➤[אספקת חשמל במצב] -2 סוגים של אספקת חשמל, מצב סוללת AA או כוח מטען, סוללה נוח, מטען ספק כוח הופך את ההמתנה, עמיד יותר.אתה לא צריך לדאוג נייד נגן תקליטורים ואוזל של כוח במהלך הטיול שלך.(הערה : נגן תקליטורים, אין לו סוללה נטענת.את כבל ה-USB משמש כדי להפעיל את נגן התקליטורים בלבד, זה לא יכול לחייב את נגן התקליטורים). ➤[קל לשימוש] - כאשר אתה משחק הדיסקים שלך, אתה יכול לדלג, חיפוש, הפעל/השהה המועדפים שלך מסלולים.בחזית, את נגן דיסק יש מסך LCD פונקציונאלי כפתורים.בצד, אתה יכול בקלות להתאים את עוצמת השמע, להפעיל את מפתח הנעילה על-ידי הזזת את "החזק" ב "על" עמדה כדי למנוע בטעות לחיצה על מקשי פונקציה.לחץ על הכפתור >II פעם אחת, אתה תראה את המספרים יופיע על מסך LCD, באותו הזמן, אתה שומע את הדיסק סיבוב.תיאור המוצר : ♪Bluetooth4.1, באופן אוטומטי זוג עם Bluetooth אוזניות או רמקול, אז אתה יכול ליהנות ממוסיקה קלה.(רק תומך Bluetooth אוזניות Bluetooth רמקולים, אך אינו תומך חיבור הטלפון החכם שלך או מכונית.) ♪סופר תאימות : תמיכה ביותר של הפורמט, כגון תקליטור, CD-R, CD-RW, MP3 ו-WMA קבצי שמע מתקליטור. ♪4 מצבי משחק : יחיד מחזור, כל(ממלא את כל סדר), מבוא(עיון לשחק), SHUF(לשחק בכל סדר). ♪אנטי-דלג / ASP Shockproof תפקוד : זה ממשיך פלט מוסיקה רמות יציבות. ♪3.5 מ "מ AUX out & אוזניות ג' ק : זה אישי נגן התקליטורים יכול להיות מחובר במכונית שלך המכונית להשתמש(אם המכונית שלך יש לי כבל Aux ג ' ק).אתה יכול לחבר את נגן המכונית שלך רמקול באמצעות ג ' ק. ♪תצוגת LCD : מאפשר לך לראות את המצב הנוכחי של הנגן. ♪2 אספקת החשמל דרכים : סוללות AA או כוח מטען, סוללה במצב נוח, כוח מטען אספקת הופך את ההמתנה ממושכת יותר. ♪עוזר ללימוד שפה, לימוד שפה זרה דורש אימונים חוזרים ונשנים, A-B repeat פונקציה יכולה לתת לילד להבין את המילים.מפרט טכני : Input : 100-240 V,50/60 Hz, 0.2 A( מקסימום ) תפוקה : 4.5 V/0.6 תמיכה CD הסוגים : CD, CD-R, CD-RW ניגון פורמטים : CD-DA, MP3, WMAPackage כללה : 1 x Bluetooth CD יריית שחקן 1description x 3.5 מ " מ סטריאו Earphone1 למשתמש x Manual1 X אחסון bag1 X אודיו cable1 X מתאם לחיבור חשמל הערה : 1. בבקשה לכבות את "להחזיק" מפתח בחלק האחורי של הדיסק לפני שהפעלת את זה.לחץ על לחצן ההפעלה כדי להתחיל לנגן את התקליטור.2. את המפתחות על המכשיר נעולים ו-LCD יציג "החזק", ואז נעלם.עשוי להיות לא מובן מכונת לא יכול אתחול.3. אם הוכנס דיסק הוא לא תואם עם נגן CD, המסך יציג"די SC"4. מצבו של הדיסק (שריטות) תהיה השפעה על הביצועים של המכשיר.

מפרטים מוצהרים

אביזרים למוצרים